CZYLI NALEŻY TEN MODEL POWIELAĆ W INNYCH MIASTACH.
Trzymam kciuki żeby udało się w Krakowie. Brawo. Można. Gdybym tylko tam mieszkał podpisałbym już pierwszego dnia.
Szacun dla Krakowa 👍👏
Dzień dobry ! Tak naprawdę to w naszej Polskiej rzeczywistości pozostały już tylko dwie , jak Pan to określił , wspólnoty które potrafią się zrzeszać w wielkie grupy protestacyjne .Są to rolnicy i .... kibice .
KOLESIOSTWO TO DŻUMA !!!!!!
Do dzisiaj represjonuja lekarzy ktorzy sprzeciwili sie mafii sanitarnej a lekarze w calej polsce nadal namawiaja pacjetow by zaszczepili sie trucizna cov 19
Dziękuję Panie Radku za super podcast,fajnie że są też jakieś dobre informacje w tym naszym piekiełku
Panie Radku to samo trzeba zrobić we Wrocławiu (do 3 razy sztuka)Pozdrawiam serdecznie
Panie Radku, dzięki za dobrą robotę. Jest światełko w tunelu.
Komentarz taktyczny dla zasięgu. Pozdrawiam panie Radku 👍👍👍👍
Dzięki za to podsumowanie, jak zawsze dobry materiał, pozdrawiam serdecznie Panie Radku
Panie Radku Ale po co robić protesty To nie lepiej założyć partię która będzie od przedsiębiorców dla przedsiębiorców i z mechanizmem merytokracji? Najlepszy protest Wszystkie firmy zawieszają choćby jednoosobowe działalność na jeden miesiąc nie płacą ZUS i rząd ma super duży problem
Były też protesty przeciwko ACTA
Ciekawe jak zagłosują lajkoniki. Bo sami wybrali tych POpaprańców
Nie ma w to jak włączyć rano telefon i zobaczyć, że Radek nagrał nowe pogodne szorty 💪🔥 dzięki, pozdrawiam z Sępolna we Wrocławiu 💫
Serduszko dla Krakusów ❤❤❤oby Wam sie udało🙂
Dziękuję robi pan świetną robotę pozdrawiam
Ciekawy podcast, dziękuję. Proszę jeszcze zastanowić się nad wypowiedzią na temat dużej ilości wykładowców ukraińskich, którzy pracują na naszych uczelniach, nie umieją mówić po polsku , nie mają wiedzy, ośmieszają uczelnie. Studenci narzekają, że muszą odsiedzieć na bezsensownych zajęciach , a ci ludzie ,,pracują " na polską emeryturę.
Teraz czas na Warszawę i inne miasta......a także i na Polskę.....
Hej! Fajnie, że jesteś. Bywaj zdrów! Czuwaj!