Kochani! Całym sercem popieram Waszą działaoność! Powodzenia!
Ta epidemia ogarnęła już cała Polskę.
Brawo Panowie ! Pora skończyć z kolesiostwem popieram Wasza prace !
Chcielibyście taką pracę? :)
Oni bez walki stołków nie oddadzą . Nie będą mieli żadnych hamulców aby stłamsić opozycję. To będzie długa walka , bo niestety dużo ludzi jest biernych .
Chociaż nie mieszkam w Krakowie, oglądam Wasz kanał . Podziwiam, trzymam kciuki, i nie dajcie się
Powstanie Krakowskie coraz bliżej CZERWIEC BĘDZIE NASZ!
Jazda z kolesiami . A potem zapewne z nastepnymi i tak dalej 😅
Usuwanie niewłaściwych urzędników przy takich przekrętach powinno być UPROSZCZONE!!!
Epidemia kolesiostwa dopadła nie tylko na urzędy miast, ale również urzędy marszałkowskie. Tam to dopiero jest epidemia. Uczelnie wyższe również nie uchroniły się przed tym dziadostwem.
Świetna dziennikarska robota.
To jest kurwa dramat
Każdy Krakowianin powinien to zobaczyć. Super że Pan to nagłaśnia!
Takie rzeczy to niestety nie wyjątek a przerażająca reguła. Takie przypadki w każdym mieście Polski. Folwark... wcale nie taki zwierzęcy...a może właśnie zwierzęcy...
Złożyłem podpis za odwołaniem kolesi. Poczułem się zacnie. :)
Panie Redaktorze, podziwiam stalowych nerwów i drążenia tematów. Kolejna, doskonała analizy. 😊
Z całego serca życzę sukcesu 👍👍💪🙋♂️
Brawo. Dobra robota. Daj wam Boże zasięgi.
Jesteście nadzieją dla tego miasta..a może i szerzej..good job man..💪🫡
Wygłodzone towarzystwo. Nowa jakość. Uśmiechnięta.Macie co wybraliście. Powodzenia z referendum!