A był taki ładny ośmiogwiazdkowy 😂😂😂😂
Trzymajcie się mocno, cała Polska jest z Wami, popieramy Krakowian. Tu jest Polska🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
zgodnie z hasłem „no, cóż szkodzi obiecać"
Pożar w burdelu 😂 kolesie mają już pełne zbroje
Gdansk kibicuje dalej! wygramy z komuchami!
Walczcie Chłopy. Trzymam kciuki. Pozdro z Katowic
W urzędach panika, już mają bieliznę do zmiany 😂😂😂
Co będzie na 100 LEVELU?!
Niepołomice za Wami!
Portki już pełne, jedyne czego oni się boją to stracić ciepłe wysoko płatne posadki.
Walczcie! Poznań kibicuje! Całą Wielkopolska z Wami! Taczki!!!
Wszystkiego Szczęśliwego dla Wszystkich Mieszkańców Krakowa którzy walczą o Wolność 🇵🇱🦅🇵🇱Dużo zdrowia dla Wolontariuszy 🫡💪✌️Sercem i modlitwą z Wami🙏🤍❤️..
Brawo chłopaki z RK - jestem z Wami jak jeszcze kanał był stosunkowo mały. Tym bardziej cieszę się, że kanał rośnie. Życzę Wam jak najlepiej i na pohybel kolesiom!
Jestem spoza Krakowa, ale trzymam kciuki za krakowian, żeby udało się obalić Miszalskiego. Jego los będzie nauczką dla innych koryciarzy
Panie Tomaszu, dziękuję za komentarz. Życzę powodzenia w zebraniu podpisów i zwycięstwa
To będzie wiadomość do władzy generalnie. Ludzie potrafią dużo znieść, ale potrafią też korzystać ze swojego demokratycznego prawa.
Cała Małopolska kibicuje.
Pogonić Niszczalskiego. Z nim krótko - nie ma miejsca dla niego. Z Gazetą Wyborczą i "Krakówkiem" też jechać ostro.
Ludzie powinni poczuc ze maja wladze nad tymi bandytami na stolkach. Nie wazne z jakiej partiii. Niestety mam zla informacje. Ludzie w masie sa debilami z pamiecia zlotej rybki.
Hosanna! Gdzie oni wszyscy robotę znajdą. Do Warszawy przyjadą, a my ich tu nie chcemy. Mamy za dużo swoich dzbanów.