Niech się sypią! Idziemy na referendum !
Wielkie dzięki za całą pracę włożoną w tworzenie tych Krakowskich newsów!
100% poparcia.... dzieki za wysiłek i prace na rzecz odzyskania naszego miasta !!!
Nie mogę się doczekać oderwania wreszcie od koryta Pana Koska
I git. Każdy kto działa przeciwko obywatelom powinien skończyć tak samo. Czas na Trzaskowskiego.
Co z tego?! A kto w jego miejsce ? Kolejna hiena z KO ?
W zasadzie nazwisko adekwatne...Mieszalski....
Czym bardziej szczują na gibałę ko i pis to tym bardziej sie upewniam ze on bedzie moim kandydatem💪
Pani przeszła do Razem- jaka to opozycja? Całe Razem było za miszalskim. Pewnie nikt nie głosował w 2 turze na przeciwnika
Dobra robota Panowie.
dumam nad wynalazkiem nowym.taczki z napedem rakietowym
Bardzo dobrze, że 'niebieskie kamizelki" - wróviły na ulicę. Bardzo rozsądnie aby przyp[ominać trwale, uświadamiać - O CZYM JEST TO REFERENDUM
Brawo Kraków życzę Wam Polskiego Prezydenta!!! Oby nie popisowcy oni już nic nie zrobią
Witam witam 😊 i pozdrawiam ‼️
Ciekawe za ile miszalski będzie chciał sprzedać dom pod Krakowem.....? Pewnie na tym wtopi, no ale przeprowadzić się raczej będzie musiał ..... ?
Masztalski to pierwszy przykład na to jak zniszczyć swoją przyszłość XD
Pewnie że PO poświęci Misztalskiego żeby utrzymać władzę w Krakowie
Tylko nie Piątkowska
Dzień dobry, komentarz dla zasięgów składający się z co najmniej siedmiu słów dla pobudzenia algorytmu. Pozdrawiam
Robicie Panowie świetną robotę. Mam nadzieję, że media ogólnopolskie też nie odpuszczą