quote
@polfan143
26/02/17 20:10 
 poparcie   498
Widz, komentarz do filmu
A był taki ładny ośmiogwiazdkowy 😂😂😂😂...
Przejdź do KOMENTARZY POD FILMEM

Komentarze widzów

@polfan143 @polfan143  26/02/17 20:10  polubiono  498

A był taki ładny ośmiogwiazdkowy 😂😂😂😂

@LunaWroclavia @LunaWroclavia  26/02/17 20:09  polubiono  429

Trzymajcie się mocno, cała Polska jest z Wami, popieramy Krakowian. Tu jest Polska🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

@derekdino5807 @derekdino5807  26/02/17 20:29  polubiono  424

zgodnie z hasłem „no, cóż szkodzi obiecać"

@majdaniarz_warszawski @majdaniarz_warszawski  26/02/17 20:27  polubiono  371

Pożar w burdelu 😂 kolesie mają już pełne zbroje

@brt3798 @brt3798  26/02/17 19:59  polubiono  314

Gdansk kibicuje dalej! wygramy z komuchami!

@brw3426 @brw3426  26/02/17 20:00  polubiono  302

Walczcie Chłopy. Trzymam kciuki. Pozdro z Katowic

@Adam-mg2sl @Adam-mg2sl  26/02/17 20:10  polubiono  279

W urzędach panika, już mają bieliznę do zmiany 😂😂😂

@RynekKrowoderski @RynekKrowoderski  26/02/17 19:54  polubiono  236

Co będzie na 100 LEVELU?!

@paweukasik133 @paweukasik133  26/02/17 20:19  polubiono  235

Niepołomice za Wami!

@ukasz5651 @ukasz5651  26/02/17 20:34  polubiono  224

Portki już pełne, jedyne czego oni się boją to stracić ciepłe wysoko płatne posadki.

@danielmilinski2563 @danielmilinski2563  26/02/17 20:24  polubiono  211

Walczcie! Poznań kibicuje! Całą Wielkopolska z Wami! Taczki!!!

@TeresaB-b1s @TeresaB-b1s  26/02/17 20:07  polubiono  187

Wszystkiego Szczęśliwego dla Wszystkich Mieszkańców Krakowa którzy walczą o Wolność 🇵🇱🦅🇵🇱Dużo zdrowia dla Wolontariuszy 🫡💪✌️Sercem i modlitwą z Wami🙏🤍❤️..

@pawelzolyniak6713 @pawelzolyniak6713  26/02/17 20:31  polubiono  151

Brawo chłopaki z RK - jestem z Wami jak jeszcze kanał był stosunkowo mały. Tym bardziej cieszę się, że kanał rośnie. Życzę Wam jak najlepiej i na pohybel kolesiom!

@Martin-o1b8v @Martin-o1b8v  26/02/17 20:51  polubiono  144

Jestem spoza Krakowa, ale trzymam kciuki za krakowian, żeby udało się obalić Miszalskiego. Jego los będzie nauczką dla innych koryciarzy

@danutakaczorek7809 @danutakaczorek7809  26/02/17 20:06  polubiono  120

Panie Tomaszu, dziękuję za komentarz. Życzę powodzenia w zebraniu podpisów i zwycięstwa

@Smonia @Smonia  26/02/17 20:46  polubiono  104

To będzie wiadomość do władzy generalnie. Ludzie potrafią dużo znieść, ale potrafią też korzystać ze swojego demokratycznego prawa.

@marwojciech @marwojciech  26/02/17 20:42  polubiono  101

Cała Małopolska kibicuje.

@arekg8660 @arekg8660  26/02/17 20:10  polubiono  99

Pogonić Niszczalskiego. Z nim krótko - nie ma miejsca dla niego. Z Gazetą Wyborczą i "Krakówkiem" też jechać ostro.

@piotrprzybylski5389 @piotrprzybylski5389  26/02/17 20:43  polubiono  99

Ludzie powinni poczuc ze maja wladze nad tymi bandytami na stolkach. Nie wazne z jakiej partiii. Niestety mam zla informacje. Ludzie w masie sa debilami z pamiecia zlotej rybki.

@soeft @soeft  26/02/17 20:46  polubiono  97

Hosanna! Gdzie oni wszyscy robotę znajdą. Do Warszawy przyjadą, a my ich tu nie chcemy. Mamy za dużo swoich dzbanów.

Copyright © 2024-2026. Inicjatywy Społeczne

wersja: 0.22.00/03.15.2026:00:00 || aktualizacje: #OdzyskajMY Kr 2026.03.15 || POWÓDŹ 2024: stan na 23.09.2024 || #PomocDlaRolnika 2025 10 10 17:49